Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Pediatrie Chomutov s.r.o. (IČ 03279201, se sídlem Václavská 4185, 430 03 Chomutov)

MUDr. Jiří Valeš, praktický lékař pro děti a dorost

Praktický lékař pro děti a dorost (Ministerstvem zdravotnictví ČR udělena v lednu 2012 AKREDITACE k uskutečňování vzdělávacího programu), ve spolupráci s  MUDr. Vorlíčkovou a Odborná pediatrická ambulance (dětská nefrologie, gastroenterologie a sonografie).

Očkování proti Covidu 19 pro Vaše děti - není-li kontraindikace k jinému očkování, tak není u Vašich dětí ani kontraindikováno očkování proti Covidu 19. Jak se zde registrovat k očkování? - Návod zde: https://covid.gov.cz/

Stran Covidu 19 aktuálně platí, že rizikový kontakt nemusí do karantény. Ale v případě rizikového kontaktu a potíží (např. teploty, bolesti v krku, kašel apod.) je vhodné aktuálně si doma udělat antigenní test na Covid (PCR test se již v odběrových místech neprovádí, jen v ordinacích). 
V případě pozitivního antigenního či PCR testu je izolace v trvání minimálně 7 dnů (den testu je den 0). 
 
OD 29.6.2022 - V PŘÍPADĚ TEPLOT A ZEJMÉNA PROJEVECH ONEMOCNĚNÍ DÝCHACÍCH CEST JE NUTNO POUŽÍVAT V NAŠICH ČEKÁRNÁCH A ORDINACÍCH OCHRANU DÝCHACÍCH CEST - toto nemusí vyhlešovat Miniosterstvo zdravotnictví, je to plně v kompetenci každé ordinace. Buďte ohleduplní.      děkuji.  J.Valeš 
 
V případě potvrzené nemoci Covid 19 se prosím neobjednávejte na dopoledne do ordinace.  Chcete-li Vaše dítě vyšetřit, když je pozitivně testováno na Covid, tak je vhodné se domluvit telefonicky, najdeme pak termín na konci pracovní doby. 
 
26.12.2022 - se zvýšenou nemocností dětí se někdy velmi rychle naplňuji termíny pro objednávání online - v případě, že potřebujete jen vystavení OČR (ošetřování člena rodiny), stačí se zastavit během ordinační doby v naší ordinaci. Chcete-li Vaše ditě vyšetřit v případě plné obsazenosti online termínů, pak zavolejte do ordinace, sestřičky Vám poradí a najdou nejbližší možný termín. 
 

POTVRZENÍ ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI (ŠVP, TÁBOR, LYŽ.KURZ...), EVIDEČNÍ LIST DO ŠKOLKY: stačí formulář se jménem dítěte vhodit do bílé schránky před ordinací a po víkendu si formulář vyzvednout, prohlídka není v tomtom případě nutná (jedná-li však o potvrzení sportu, pak prohlídka nutná je - viz část Sportovní prohlídky) - nemusíte dávat k formuláři na sebe telefonní kontakt, opravdu jsme celou pracovní dobu plně vytíženi, nemáme kapacitu Vám ještě volat, že formulář je připraven. Potvrzení je ve většinou vypsané do 2. dne, 100% během následujícího víkendu po přinesení. Zejména na jaře přinášite desítky formulářů denně, a to opravdu nejde dělat na počkání.  Nevhazujte do schránek formuláře na sportovní prohlídky - v tomto případě musí být i vyšetření dítěte (více v části Sportovní prohlídky). 

Přihlášky na střední školu: jak postupovat? - byla-li preventivní prohlídka před méně než 6-ti měsíci - pak je možné vhodit vyplněné (včetně škol a kódů) přihlášky do bílé schránky přede dveřmi v 1. patře a za pár dnů si je dovyplněné vyzvednout u sestřiček. Byla-li preventivní prohlídka dříve, pak je nutné se u nás objednat k celkovému vyšetření (+ moč) a formuláře vypíšeme během tohoto vyšetření. 

PŘIHLÁŠKY NA STŘEDNÍ ŠKOLU: viz položka Informace a Přihlášky na střední školu 

ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ: objednat je třeba do ordinace, musí být klinické vyšetření, vyšetření zraku, sluchu, základní neurologické vyšetření...s sebou tiskopis z autoškoly a občanský průkaz

POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ: je třeba se objednat do ordinace, nutno podepsat určité prohlášení a dojde i na klinické vyšetření. 

OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE - je možné v naší očrdinaci během podzimu, telefonicky je možno se domluvit se sestřičkou na termínu (474 628 123) - cena 500 korun (u dětí do 9 let, které neměly ještě chřipku nebo nebyly v minulosti očkovány - pak nutné  2 dávky minimálně v odstupu 4 týdnů). Nový typ vakcíny - podává se do nosu - cena 990 korun za dávku  (u dětí, které neměly ještě chřipku nebo nebyly v minulosti očkovány - pak nutné  2 dávky minimálně v odstupu 4 týdnů).

Stále prosíme rodiče, aby své nemocné děti opakovaně vyšetřili antigennímí testy, nic jiného než testování nerozliší, zda se jedná o "virózu" nebo Covid 19. Následný přístup k okolí se pak zásadně liší. 

Potvrzení o prodělání onemocnění Covid-19 si můžete ev. stáhnout na: ttps://ocko.uzis.cz

I po ukončení protiepidemických opatření platí stále UPRAVENÝ REŽIM ORDINACE:

Chovejme se ohleduplně. 

Aktuální informace k problematice koronaviru naleznete na webových stránkách Státního zdravotního ústavu https://szu.cz/tema/prevence/2019ncov/ a Ministerstva zdravotnictví https://covid.gov.cz/

Důležitá informace pro rodiče:

Při projevech nachlazení u Vašich dětí napište ev.mail nebo zavolejte nebo se (v případě nevážného nachlazení)  sami (bez dítěte) zastavte u nás v ordinaci pro vystavení “Ošetřování člena rodiny” (ideálně kolem 10. nebo kolem 15. hodiny - vyjma pátku), starší děti nechejte v klidu doma. Škole či školce musí stačit omluva od rodičů. čba by měla být raději 10 dnů, během této doby je vhodné provést vyšetření na Covid 19. Do kolektivu tehdy, když je dítě minimálně 2-3 dny bez projevů onemocnění.

 MUDr. Jiří Valeš

---------------------------------

Odkaz na Talkid podcast - více v Informacích: https://anchor.fm/talkidpodcast

------------------------------------

Novinka - od 3/2022 v naší ordinaci preventivní vyšetření zraku u malých dětí (1. před 1. rokem, 2. vyšetření v 1,5 roku), platí jen pro naše registrované děti, hrazeno ze zdravotního pojištění. Více na www.plusoptix.cz

Ordinační hodiny ordinace praktického lékaře pro děti a dorost ("OBVOD"):

Aktuálně PLATÍ: od 7:30 do 8:50 zdraví - potvrzení, sportovní prohlídky, řidičáky.....od cca 9.00 nemocní (NEMOCNÍ - TAKY VŽDY PŘEDEM SE OBJEDNAT!!!!! - on-line či event. telefonicky)...od 11.00 úklid a desinfekce, od 12.00 pak poradny, preventivní prohlídky 

  DOPOLEDNE 7:30 - 11:00 ODPOLEDNE 12:00 - 16:00
Pondělí

7.30 - 11.00 pro objednané přes www stránky

12.00 - 16.00 kojenecká poradna

Úterý 7.30 - 8.00 odběry, 8.00 - 11.00 pro objednané přes www stránky 12.00 - 16.00                       17:00 - 18:00 pro objednané
Poradna pro zvané
Středa
 
7.30 - 11.00 pro objednané přes www stránky 12.00 - 16.00           
Kojenecká poradna        
Čtvrtek 7.30 - 8.00 odběry, 8.00 - 11.00 pro objednané přes www stránky 12.00 - 16.00
Poradna pro zvané

Pátek

7.30 - 11.00 pro objednané přes www stránky

 

12.00 - 15.00 pro zvané či objednané v lichý týden

 

Ideálně: od 7:30 do 8:50 zdraví - potvrzení, sportovní prohlídky, řidičáky.....od 9.00 nemocní...od 11.00 úklid a desinfekce, od 12.00 pak poradny, preventivní prohlídky 

OBJEDNÁVÁNÍ na obvod na www.jiri-vales.cz (ON-LINE o pár řádků níže) a event. na tel.čísle 474 628 123Objednávání je možné na dopolední časy (Po, Stř a Pá 7:30-11:00, Út a Čt 8:00-11:00). V případě dlouhodobých zdravotních problémů je vhodné se objednat na 2 termíny po sobě. ZRUŠENÍ TERMÍNU - v případě potřeby zrušení termínu napište nám mail, z Vaší strany toto nejde. 

Některé neakutní problémy můžete řešit i mailem: pediatriechomutov@seznam.cz, ušetříte svůj čas, ale i jiných (prosím nepište si o informace, které jsou k nalezení  v těchto www stránkách nebo jsou jednoduše k nalezení na internetu. 

 

 

ON-LINE OBJEDNÁVÁNÍ K LÉKAŘI (jen obvod !!!!! - praktický lékař pro děti a dorost -  Po, Stř a Pá 7:30-11:00, Út a Čt 8:00-11:00 po 10-ti minutách)  klikněte zde pro ON-LINE objednávku k lékaři                                            ZRUŠENÍ TERMÍNU - v případě potřeby zrušení termínu napište nám mail, z Vaší strany toto nejde. 

PARKOVÁNÍ: IDEÁLNÍ JE PARKOVAT ZA TANEČNÍ ŠKOLOU STARDANCE NA PARKOVIŠTI - VJEZD Z HAVLÍČKOVY ULICE!!!! Parkování je ZDARMA, cca 40 parkovacích míst.

 

MÁTE NEMOCNÉ DÍTĚ? KDY K NÁM A KDY JEŠTĚ VYČKAT?

Má-li Vaše dítě teplotu, je určitě vhodné podat lék proti této teplotě (paracetamol 10-15mg/kg na dávku /lze až 4x denně/ či ibuprofen 5-10mg/kg na dávku /lze až 4x denně/). Když malý pacient reaguje na tyto léky, má chuť si hrát, pak trpí nejspíše virozou, kde je nutný jen klidový režim, dostatek tekutin a léky na snižování teploty. Naopak, když je dítě schvácené a apatické, je třeba zajít na lékařské vyšetření, může se jednat o bakteriální infekci, kdy je nutné nasazení antibiotik.

 

CENÍK VÝKONŮ HRAZENÝCH V HOTOVOSTI

platnost od 1.9.2022

Ordinační hodiny odborné pediatrické ambulance (= dětská nefrologie, sonografie, gastroenterologie):

Aktuálně neobjednáváme žádné nové pacienty. 

Pacienty přebírá dětské oddělení v Chomutově - MUDr. Kociánová, středa 7,45-12h, sestra Hašková Helena, objednávání na telefonu 474 447 409 - více na: http://www.kzcr.eu/cz/cv/pro-pacienty/zdravotnicka-pracoviste/detske/detska-nefrologicka-a-gastroenterologicka-ambulance/. Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost (= OBVODU) se tato změna opravdu NETÝKÁ!!!

Pondělí    
Úterý ev. 8:30 - 11:00    
Středa    
Čtvrtek 8:30 - 11:00             
Pátek                                    

Jen v ordinačních hodinách ve čtvrtek je funkční telefon - 474 624 627.

MUDr. Jiří Valeš

Absolvent Lékařské fakulty University Karlovy v Plzni (1993). Po promoci jsem nastoupil jako sekundární lékař na dětské oddělení v Chomutově. Atestace z pediatrie 1.stupně v roce 1996, 2. stupně 1999.

Od roku 1996 se věnuji sonografickým vyšetřením (břišní orgány, štítná žláza, mozek, ...), od roku 1998 dětské nefrologii.

Od 1.11.2002 provozuji privátní dětskou ambulanci - odborná dětská ambulance se zaměřením na dětskou nefrologii sonografická vyšetření (od roku 2003 se starám o pacienty s gastroenterologickou problematikou). Vedle této ambulance jsem i nadále pracoval na dětském oddělení v Chomutově.
1.5.2004 jsem po dr.Žahourové převzal ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost (Václavská ulice 4185 v Chomutově), provozoval ji i s její následnou pomocí (později také dr.Hassmannové) - od 1.1.2010 s pomocí MUDr.Řáhové (do konce roku 2015) a MUDr.Hassmannové (do konce roku 2014). Od ledna 2016 spolupracuji s MUDr. Vorlíčkovou.

Obě ambulance (ambulanci praktického lékaře o děti a dorost a odbornou pediatrickou ambulanci) najdete ve Václavské ulici v Chomutově.

 

MUDr. Zuzana Vorlíčková

narozena v Chomutově v roce 1987, vdaná, syn Petr, dcera Adina

Promoce na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni v roce 2012. Od roku 2012 zaměstnána jako sekundární lékař na dětském lůžkovém oddělení nemocnice Chomutov. 

Od ledna 2016 spolupráce s MUDr. Valešem v ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. V prosinci 2018 úspěšně absolvovala atestační zkoušku v oboru Praktický lékař pro děti a dorost. 

 

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci