Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

 

Praktický lékař pro děti a dorost

Léčebná a preventivní péče o dětské pacienty do 19-ti let (ve spolupráci s MUDr.Vorlíčkovou a sestřiček - Šimonová Waltraud a Rožičové Veroniky).
K dispozici máme několik inhalátorů (ev. i k zapůjčení při léčbě bronchitid, laryngitid,...), digitální váhy, přístroj k průkazu CRP, pyogenního streptokoka v krku, bilirubinometr, přístroj (Plusoptix) na zjištění ev. očních vad už od kojeneckého věku. Malým slečnám po 1.očkování (Hexa vakcíny) můžeme "nastřelit" náušnice, všem dětem vedle povinného očkování můžou sestřičky aplikovat i nadstandardní očkování - nutný podpis rodičů pod informovaný souhlas (prosím o vytištění příslušného informovaného souhlasu, jeho vyplnění a odevzdání sestřičkám před samotným očkováním).

 

 

Odborná pediatrická ambulance

Celkové vyšetření dětských pacientů (do 19 let) s obtížemi nefrologickými, urologickými, gastroenterologickými, ale i dalších pediatrických onemocnění včetně sonografických vyšetření. Sonografie samozřejmě lze provádět i samostatně bez celkových vyšetření (prohlédnutí břišních orgánů, štítné žlázy, mozku, lymfatických uzlin,....).

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci